Wpisuję miejscowość, która mnie interesuje, ale nic się nie pokazuje. Co zrobić?

Upewnij się, że wpisujesz miejscowość w odpowiednie pole –> Dokąd chcesz jechać? Jeśli tak, to zwiększ na suwaku zasięg (np. na 50 km lub więcej). Jeśli to nie pomoże – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze umieścić atrakcji z tej miejscowości na mapie.

Szukam konkretnej atrakcji, ale nie mogę jej znaleźć. Czy to możliwe, że jej nie ma?

Nasza baza miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi stale się rozwija. Jeśli próbowałeś znaleźć daną atrakcję na różne sposoby – po nazwie, części nazwy, kategorii, a nadal nie wyświetla jej w wynikach wyszukiwania, to prawdopodobnie nie została jeszcze przez nas wpisana. Możesz wysłać do nas prośbę o jej dołączenie poprzez formularz kontaktowy.

Czy wyświetlane godziny otwarcia są aktualne?

Staramy się, aby informacje podawane na stronie były jak najbardziej aktualne, jednak nie możemy tego zapewnić w 100%. Dni i godziny otwarcia mogą się zmieniać, szczególnie w okresach świąt i dni okołoświątecznych. W takich przypadkach najlepiej zadzwonić bezpośrednio pod numer kontaktowy podany przy opisie konkretnego miejsca.

Nie wiem czego dokładnie szukam, ale chcę, żeby to miejsce było na trasie, którą będę jechać. Jak mogę coś wyszukać?

Nie trzeba wpisywać żadnych danych w wyszukiwarkę. Można wyszukiwać ciekawych miejsc bezpośrednio z mapy ustawiając ją na obszarze, który Ciebie interesuje. Mapę można przesuwać i powiększać na interesującym obszarze.

Chciałbym dodać ciekawe miejsce, którego nie ma na mapie. Czy mogę to zrobić?

Nie ma możliwości samodzielnego dodawania miejsc przez Użytkowników. Jeśli chciałbyś zaproponować nam miejsce do dodania, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jestem właścicielem atrakcyjnego miejsca dla rodzin z dziećmi i chciałbym, żeby było ono na mapie. Czy jest taka możliwość?

Prosimy o wysłanie takiej prośby poprzez formularz kontaktowy. Jeśli uznamy, że atrakcja wpisuje się w nasz obszar zainteresowania, poprosimy Cię o przekazanie podstawowych informacji oraz zdjęć, na które niezbędne jest przekazanie licencji.

Mój obiekt znajduje się na mapie, ale chciałbym zmodyfikować treść w nim przedstawioną. Jak to zrobić?

Treści są tworzone na podstawie ogólnodostępnych informacji lub doświadczeń twórców treści. Możesz wysłać wniosek o wprowadzenie zmian przez formularz kontaktowy. Ostateczną decyzję o wprowadzeniu zmian podejmuje Administrator.