Portal Na barana oferuje każdemu możliwość wyszukiwania miejsc ciekawych i wartych zobaczenia z dziećmi. Na naszej mapie znajdziecie nie tylko zoo, czy parki rozrywki, ale także ciekawe architektonicznie budynki, pomniki, zamki, zabytki. I nieobawiajcie się odwiedzać tych miejsc z dzieckiem, nawet jeśli do tej pory nie przepadało za tradycyjnym zwiedzaniem. Wchodząc do naszej społeczności zyskujesz konkretne i sprawdzone rozwiązania na zaangażowanie dzieci w poznawanie nowych kultur, historii i miejsc.

1. Stwórz konto

Stworzenie konta jest dziecinnie proste i szybkie. Zajmie Wam to …. minut.

2. Uzupełnij mapę podróży

Teraz możesz w mgnieniu oka zapisywać interesujące Cię pozycje na liście podróżniczych marzeń.

Możesz też dodawać na swoją mapę podróży miejsca, w których już byłeś, uzupełniać relacje, dodawać zdjęcia. Jeśli zechcesz, możesz się podzielić swoimi wspomnieniami z innymi lub pozostawić je dla siebie.

Jeśli jakiegoś miejsca, do którego chciałbyś pojechać brakuje na naszej mapie – wyślij do nas taką informację, a z dużym prawdopodobieństwem się tam znajdzie.

3. Prezent dla Ciebie

Stając się członkiem społeczności otrzymujesz bezpłatny dostęp do …………………, które przygotowane są specjalnie dla dzieci na okazję podróży po różnych zakątkach świata. Przewodnik możesz wydrukować i przekazać swoim dzieciom do uzupełnienia w czasie podróży lub już na miejscu.

Stwórz swoją mapę podróży