JUŻ DOSTĘPNY

NIe CZEKAJ
Zamów

Prawdziwy przewodnik dla dzieci

Sprawdź, jak ciekawie może wyglądać zwiedzanie z dzieckiem tak pięknego miasta! Bez marudzenia, bez ociągania, za to z pasją i zaangażowaniem.

Przewodnik dla dzieci „Wrocław na barana” to zbiór interesujących ciekawostek i wciągających zadań, dzięki którym dziecko nie będzie mogło się doczekać wspólnego wędrowania po mieście.

Jeśli marzysz o tym, by Twoje dziecko poznało historię miasta, zobaczyło różnorodne budowle i ciekawe miejsca, a jednocześnie świetnie się przy tym bawiło, to ten przewodnik będzie dla Was idealny.

Zwiedzanie = zaangażowanie

Sprawdź, jak teraz można ciekawie zwiedzać z dziećmi miasto!

Poza przewodnikiem koniecznie spakuj wygodne buty (nie tylko dziecka), kredki,
a na koniec zaplanuj dla dziecka uroczy drobiazg – przypinkę z Wrockiem! 

WROCEK

Przewodnikiem dziecka w podróży po Wrocławiu zostanie sympatyczny Wrocek.

Mały stworek o wielkich oczach i przyjacielskim uśmiechu mieszka we Wrocławiu chyba od zawsze… Jest zaprzyjaźniony
z wrocławskimi krasnalami, czasem ich odwiedza w podziemnym mieście. Zna wszystkie zachwycające miejsca stolicy Dolnego Śląska. Do tego uwielbia zagadki i nie zawaha się ich użyć!

Zwiedzanie w takim towarzystwie nie może być nudne!

naklejek

strony

zadania

SZCZEGÓŁ NADAJE WIELKOŚĆ
WSZYSTKIEMU CO MAŁE

[ks. Jan Twardowski]

Kierując się tą myślą zadbaliśmy o detale, które ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z przewodnika,
a także go zabezpieczą. Bowiem sam w sobie może stać się wyjątkową pamiątką wspólnej podróży.
Zobacz, czym się wyróżnia Wrocław na barana.

TWARDA OPRAWA

Dziecko może korzystać z przewodnika bez obaw o zniszczenie okładki. Twarda oprawa to przedłużona żywotność, a także wsparcie, gdy nie ma gdzie rozłożyć książki podczas zwiedzania.

SPIRALA

Książka na spirali to gwarancja wygodnego przeglądania: można rozłożyć przewodnik całkiem na płasko albo złożyć na pół na dowolnej stronie (kartki obracają się o 360 stopni).

KIESZONKA

Poręczna kieszonka na tylnej okładce może pomieścić bilety wstępu, ulotki, naklejki i inne pamiątki zebrane podczas zwiedzania.

Papier 115 g

Grubszy papier jest nie tylko bardziej wytrzymały, ale dodatkowo nie przebija podczas rysowania, a ilustracje są w żywych kolorach.

FORMAT 16 x 23 cm

Przewodnik o wymiarach nieco większych niż tradycyjny zeszyt szkolny zmieści się do dziecięcego plecaczka lub damskiej torebki.

SOFT-TOUCH

Uszlachetnienie okładki folią SOFT-TOUCH zapewnia dziecku przyjemne wrażenia sensoryczne, a także chroni przed wodą lub wilgocią. Drobne zabrudzenia można łatwo usunąć.

DARMOWY FRAGMENT

Udostępniamy podgląd kilku stron. Zapoznaj się z formułą przewodnika. Książka jest skierowana do dzieci
w wieku od 5 do 12 lat, ale kto jak nie Ty najlepiej wie, czy to rozwiązanie dla Twojego dziecka?

RECENZJE

Zobacz, jak książkę ocenili inni. To pomoże Ci podjąć decyzję!

Zadania są pomysłowe i różnorodne, fajnie uzupełniają kolejne atrakcje. A tych dzieci poznają bardzo dużo!

Autorka opisała wszystkie najważniejsze zabytki, więc dzieci poznają symbole Wrocławia i wrocławskie krasnale, odwiedzą Ogród Botaniczny, Rynek i Dworzec Główny, zobaczą Panoramę Racławicką i wiele innych ważnych miejsc. Wszystkie miejsca zostały ciekawie opisane, a trudniejsze słowa wyjaśnione.

Wrocław na barana ma piękne ilustracje, twardą okładkę i jest na spirali, więc korzystanie z niego jest wygodne, ale także dużo przetrwa.

Autorka stworzyła przewodnik, z którego dzieci dużo się dowiedzą, ale też będą się przy tym dobrze bawiły. Bardzo mi się podoba i z dumą mu patronuję. Tak powinny wyglądać przewodniki dla dzieci.

więcej –> maliczytelnicy.pl

Mali czytelnicy (patronat)

„Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci” autorstwa Katarzyny Osuch, z ilustracjami Daniela Włodarskiego to nietuzinkowa książka! Znajdziecie w niej mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia, dużo aktywności dla młodych czytelników, naklejki i sympatycznego Wrocka, który zabierze Was w podróż po zakamarkach stolicy Dolnego Śląska.

Tak pomysłowego i ciekawego przewodnika jeszcze nie widziałam!

więcej –> wnaszejbajce.pl

Książki dla dzieci - W naszej bajce (patronat)

Gdybym była dzieckiem, chciałabym żeby moi rodzice kupili mi taki przewodnik. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że korzystanie z tej książki pozwala dziecku na bycie aktywnym członkiem zwiedzania (…) Sięgając po tę książkę odnajdziecie w niej mnóstwo zadań aktywizujących. Część z nich można wykonać już w domu – jako formę przygotowania do zwiedzania. Ten etap przygotowawczy wyposaża czytelnika w podstawowe informacje, pomaga w orientacji i zrozumieniu kolejnych etapów podróży.

Poruszając się po Wrocławiu, z przewodnikiem w ręku, dziecko wraz z rodzicami odnajduje poszczególne miejsca, dowiaduje się o nich, jednocześnie będąc zaproszonym do wykonywania zadań. Takie połączenie pomaga mu nie tylko utrwalać wiadomości ale i również świetnie się bawić.

więcej –> czasdzieci.pl

Czasdzieci.pl (patronat)

Książka jest bezcenna! Niedość, że świetnie napisana, zachęca do zwiedzania miasta to jeszcze bogato ilustrowana. Siostrzenica od razu chciała iść w miasto 🙂 Gorąco polecam!

Grzegorz

Świetny przewodnik po Wrocławiu! Córka już przed wyjazdem zaczęła go „studiować” tak aby na miejscu być przygotowana na 100%

Trochę historii i dużo ciekawostek napisane w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci, dodatkowo zadania i naklejki, czyli coś co dzieci uwielbiają. Bardzo polecam!

Paulina

AUTORKA

Pasjonatka podróży.
Mama trójki młodych podróżników.
Połączyła te dwie pasje z trzecią, jaką jest edukowanie.

Z tego miksu tworzy świat Na barana, który ma wspierać i inspirować rodziców do okrywania ciekawych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Choć przewodnik dla dzieci Wrocław na barana to autorski debiut, to jest to debiut dobrze wypieszczony. Przetestowany na własnych (i cudzych) dzieciach.

FAQ

Dla dzieci w jakim wieku adresowana jest książka?

Książka jest przewidziana dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Młodsze dzieci, nie potrafiące jeszcze samodzielnie czytać, będą potrzebowały wsparcia rodziców w zapoznawaniu się z treścią merytoryczną oraz w niektórych zadaniach do wykonania.

Gdzie można kupić przewodnik?

W tej chwili przewodnik jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym pod adresem sklep.nabarana.pl. Być może w przyszłości będzie dostępny w szerszej sieci dystrybucyjnej – zachęcamy do śledzenia mediów społeczniościowych, gdzie będą podawane wszelkie aktualności.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Dostawa jest realizowna w ciągu 48 godzin roboczych od wysyłki. Zdecydowana większość zamówień będzie wysłana w ciągu 24 godzin w dni robocze.

KONTAKT

Masz więcej pytań? Napisz.

Postaramy się udzielić odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.